Szkolenia autoryzacyjne

Szkolenia dla firm pragnących otrzymać autoryzację Glen Dimplex Polska w zakresie: 1 uruchomień pomp ciepła Dimplex (1U), serwisu gwarancyjnego pomp ciepła Dimplex (SG) oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego pomp ciepła Dimplex (SGP). Autoryzacja Glen Dimplex upoważnia do wykonywania usług w zakresie otrzymanej autoryzacji.

Szkolenia uzupełniające

Szkolenia uzupełniające z montażu i uruchomienia pomp ciepła Dimplex dla firm instalacyjnych posiadających autoryzację: pierwszego uruchomienia pomp ciepła Dimplex (1U), serwisu gwarancyjnego pomp ciepła Dimplex (SG) oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego pomp ciepła Dimplex (SGP).

Szkolenia on-line

Szkolenia on-line Dimplex to bezpłatne warsztaty internetowe prowadzone w formie webinarium. Do uczestnictwa w nich wystarczy komputer, dostęp do Internetu i trochę wolego czasu. Tematem webinariów Dimplex są zagadnienia związane z pompami ciepła. Adresujemy je do szerokiej grupy odbiorców, zarówno profesjonalistów, jak i osób, które planują wykorzystanie odnawialnych źródeł energii we własnym systemie grzewczym lub po prostu chcą zapoznać się z tą bardzo ciekawą tematyką. Zapraszamy do rejestracji oraz obejrzenia zapisu archiwalnych szkoleń.


Dostępne szkolenia