Zgłoszenie serwisowe

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

We wszystkich modelach pomp Dimplex wykorzystujemy najnowsze rozwiązania techniczne. Między innymi dlatego są one bezkonkurencyjne w porównaniu do innych źródeł ciepła. Oprócz tego wyposażamy je w systemy regulacji, które umożliwiają bezproblemową i komfortową eksploatację oraz dają ogromne możliwości rozbudowy o dodatkowe funkcje czy zdalne sterowanie i monitoring całego systemu grzewczego.

Dokładamy wszelkich starań żeby urządzenia Dimplex pracowały długo i niezawodnie, a pomocą służymy nie tylko przed zakupem, ale także po dokonaniu zakupu – w trakcie uruchomienia urządzenia oraz w okresie eksploatacji. W razie ewentualnej usterki, Autoryzowany Serwis Dimplex jest zawsze gotowy udzielić naprawy gwarancyjnej, a po upływie okresu gwarancyjnego zapewniamy również autoryzowany serwis pogwarancyjny.

Nigdy nie jesteś sam!

Nasi fachowcy są zawsze do dyspozycji i gotowi rozwiązać najtrudniejsze zadanie dotyczące systemu grzewczego/chłodzącego opartego na pompach ciepła. W razie potrzeby, prosimy skorzystać z formularza dostępnego obok.

* pola obowiązkowe

 

Dane zgłaszającego

 

Dane urządzenia

Informacje dodatkowe

Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 925 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych powyżej, przez administratora – Ministerstwo Rozwoju – dla celów związanych z korzystaniem z niniejszego serwisu. Ponadto oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że:

  • podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości skorzystania z niniejszego serwisu
  • mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.