Formularz kontaktowy

Poznaj pompy ciepła Dimplex

Systemy oparte na pompach ciepła Dimplex należą do najbardziej wydajnych i ekonomicznych systemów ogrzewania, chłodzenia obiektów, a także przygotowywania ciepłej wody. Nasza oferta jest niezwykle bogata i gotowa sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom dotyczącym systemu grzewczego. Kierujemy ją nie tylko do odbiorców indywidualnych ale również do inwestorów komercyjnych.

Pompy ciepła Dimplex doskonale sprawdzają się w nowych oraz modernizowanych instalacjach. Projektują je najlepsi specjaliści w dziedzinie pomp ciepła z ponad 30-letnim doświadczeniem. Nic więc dziwnego, że przy użyciu pojedynczego urządzenia, potrafią pokryć zapotrzebowanie na ciepło do 180 kW, a w układzie kaskadowym nawet do 2 520 kW! Ich potencjał doceni każdy inwestor, projektant czy wykonawca.

Zadaj pytanie specjaliście

Brzmi interesująco? Jesteś zainteresowany pompami ciepła Dimplex, albo już posiadasz nasze urządzenie i chciałbyś dowiedzieć się więcej… – po prostu zadaj pytanie specjaliście Dimplex przy użyciu formularza dostępnego obok. Do Twojej dyspozycji oddajemy, nie tylko ekonomiczną i efektywną technikę oraz najwyższej jakości urządzenia, ale również solidne zaplecze inżynierskie i najlepszych fachowców w branży, gotowych podzielić się chętnie swoją wiedzą!

 
 

Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 925 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych powyżej, przez administratora – Ministerstwo Rozwoju – dla celów związanych z korzystaniem z niniejszego serwisu. Ponadto oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że:

  • podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości skorzystania z niniejszego serwisu
  • mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.